49 мешканців із зони АТО потребують коштів на гемодіаліз

Сорок дев’ять мешканців із зони бойових дій прив’язані до апарату «штучної нирки». Із території, де відбуваються обстріли, волонтерам вивезти їх вдалося – нових пацієнтів прийняли клініки Києва та Дніпропетровська. Однак тепер бракує грошей на дороге лікування для них.

Про це йдеться у сюжеті журналіста перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK) Анни Коталейчук.

«Ми маємо справу з хворими, які отримують програмний гемодіаліз, тобто хронічний гемодіаліз. Всі ці особи постійно потребують проведення гемодіалізу по програмі три рази на тиждень по 4,5-5 годин», – повідомив завідувач відділення трансплантації нирки та гемодіалізу інституту ім. Шалімова Владислав Закордонець.

Через різницю у системах медичної техніки, пацієнтів зі столичного інституту Шалімова змушені перевезти до приватної клініки у Чернігові. Однак лікування там одного хворого коштує близько 24-х тисяч гривень на місяць.

«Спершу проблема полягала в тому, щоб забрати хворих. Це питання ми вирішили. Але от питання стосовно подальшого фінансування ще буде зараз вирішуватись», – розповіла представниця благодійного фонду«Слов’янська єдність» Марина Мавлонова.

Тож, волонтери закликають усіх небайдужих відгукнутися. Перераховувати кошти можна на рахунок благодійного фонду «Слов’янська єдність». Про необхідну допомогу також можна дізнатися на сторінці Донбас-SOS у соцмережах, або зателефонувати на їхню «гарячу лінію».

Реквізити:

Благодійний фонд «Слов’янська єдність»

ЄДРПОУ: 39272233
р/р 26001010083422 в АТ «Укрексімбанк» м. Києва, МФО 322313
тел. 067 406 94 43

Сайт Донбас-SOS —

http://www.donbasssos.org/
fb.com/DonbassSOS
vk.com/DonbassSOS

Гаряча лінія:
0 800 30 911 0
*Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Джерело: http://zik.ua/tv/video/15331/

Автор Anton Gorodetsky 35 Articles
Координатор Донбасс SOS.