До уваги всіх небайдужих!

KudinovO

Ми звертаємося до людей доброї волі, незалежно від місця проживання, діяльності та політичних поглядів!

У полоні бойовиків на Сході України перебували різні люди, у тому числі і активісти нашої організації «Донбас SOS», що  допомагає своїм землякам пережити складні воєнні часи. Проте навіть для нас, загартованих волонтерів – вихідців з Донбасу, утримання в полоні Олександра Кудінова стало больовим шоком.

Як відомо, Олександр Кудінов – не тільки правозахисник та активіст, це Людина з великої літери. Протягом останніх шести місяців він активно допомагав у евакуації мирних мешканців з гарячих точок Донбасу. Без страху за власне життя, він відчайдушно вирушав у найнебезпечніші місця конфліктного регіону. Власними силами, не сподіваючись на допомогу ззовні, він безкоштовно та без піару, вивіз з-під «Градів», «Смерчу» та «Тюльпанів» сотні людей, не зважаючи на їх політичні погляди та подальший маршрут, до Росії чи на територію областей України. Найважливішою метою для Олександра завжди було життя та права людини. Тепер він перебуває серед полонених у приміщенні Донецького УСБУ і, нажаль, його подальша доля залишається невідомою.

Більшість свого життя Олександр присвятив допомозі звичайним людям. Влітку позаминулого року він підтримував мешканців Маріуполя, що вийшли на мітинг стосовно резонансної ДТП, коли через колишнього співробітника МВС загинули батько та маленька  дитина. Олександр також виступив громадським захисником у справі пораненого рибалки, що вижив  після нападу російських прикордонників у Азовському морі. Кудінов захищав інтереси родин постраждалих на суді у Єйську.

Донбас SOS  звертається до людей доброї волі із надією та сподіванням, що серед вас є ті, хто здатен вплинути на складну ситуацію та сприятиме  звільненню Олександра Кудінова. Ми закликаємо стати на захист одного з найкращих людей нашого регіону, котрий, врятує ще багато життів.

Станемо на захист активіста!

З повагою,

команда Донбас SOS