Онлайн консультація

Ми завжди раді допомогти Вам, надавши юридично грамотну відповідь на Ваше запитання протягом 48 годин. Ви отримаєте відповідь на вказану електронну пошту. Відповіді, надані юристами, ґрунтуючись виключно на офіційних документах та нормативно-правових актах. Таким чином, поради юристів мають рекомендаційний характер, а їх реалізація не гарантує отримання бажаного результату, який може залежати від багатьох факторів, зокрема не прогнозованих.

Звертаємо Вашу увагу, що ми не збираємо навмисно персональні дані дітей віком до 18 років. Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, не надавайте нам жодних персональних даних без згоди батьків, опікунів. Ми можемо збирати та обробляти такі дані про Вас: дані, які Ви надаєте при реєстрації в онлайн-приймальні. Ми використовуємо дані про Вас наступним чином: для того, щоб відповідати на ваші запитання та покращувати якість наших консультацій. Ми можемо передавати Ваші персональні дані у випадках, коли ми зобов’язані або нам це дозволено законом або з метою припинення порушень прав і свобод громадянина та людини.

Зверніть увагу на те, щоб правильно вказати свою електронну адресу. Інакше листа не буде доставлено.

  Ваш город (обязательно)

  Ваше имя (обязательно)

  Ваш возраст (не обязательно)

  Ваш e-mail (обязательно)

  Ваш телефон (не обязательно)

  Полный вопрос (обязательно)

  Прикрепите файл при необходимости (не обязательно)

  Якщо Ви не отримали відповіді протягом встановленого 48 годинного періоду у зв’язку з можливими технічними проблемами, просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном Гарячої лінії ГО «Донбас СОС», яка працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 21:00 та в суботу з 09:00 до 18:00. Також до нас можна звернутися через месенджери Viber, Telegram, WhatsApp – 0935006918.