Україні потрібна НАДІЯ!

11 липня об 11:00 на Михайлівській площі зберуться активісти Громадського сектора Євромайдану, Центру Громадянських Свобод, Євромайдан SOS та Донбас SOS на пікет «Україні потрібна НАДІЯ». Мета пікету — визволення українського офіцера Надії Савченко із російського полону.
«17 червня Надія Савченко була викрадена бойовиками самопроголошеної ЛНР поблизу містечка Щастя, коли йшла забирати з поля бою поранених товаришів. Переговори української влади з терористами, які утримують Надію, зірвались. 8 липня стало відомо, що Надія Савченко уже не в Україні, а на території Росії – в одному зі слідчих ізоляторів Воронежа. Українському офіцерові Савченко, яку було заарештовано за наказом Новоусманського районного суду м. Воронежа вже пред’явлено офіційне обвинувачення: «підсобництво у скоєнні вбивства двох та більше осіб»», — про це йдеться на персональному веб-сайті Надії, який створено з метою визволення жінки з полону.
Активісти зберуться на Михайлівській площі, звідки пройдуть до посольств Франції, Німеччини, Росії, а також до представництва Європейського союзу в Україні. Учасники пікету передадуть до вищезгаданих посольств офіційні звернення з проханням допомогти у визволенні Надії та усіляко сприяти у розв’язанні цього конфлікту. Активісти також закликають міжнародні організації з прав людини втрутитись у ситуацію та долучитись до визволення українського офіцера.

Звільніть Надію Савченко!