Благодійна допомога від компанії ASUS

blago

Минулий рік продемонстрував, яку силу має людське серце. Усі передноворічні та новорічні акції, проведені Донбас SOS, знайшли колосальний відгук не тільки в серцях людей, а й серед монолітних компаній.

На початку минулого місяця Донбас SOS звернувся до Голови представництва ASUS в Україні Михайла Лукашевича із проханням підтримати благодійний збір допомоги дітям, які залишились у зоні АТО. Той відгук, що надійшов на прохання нашої організації, став справжнім новорічним подарунком.

Весь колектив Донбас SOS щиро вдячний Михайлу Григоровичу та його команді за чуйність та людяність, за вагомий фінансовий внесок в гуманітарну лінію наших проектів та довіру, з якою була надана ця допомога. Величезну вдячність наша команда висловлює у листі подяки, який тепер можна побачити в київському офісі компанії.

Усі отримані кошти розподілені по евакуаційному, гуманітарному напрямках, у тому числі – на медичні потреби. Від імені всіх людей, що вимушено знаходяться в умовах блокади, дітей, що з надією чекають подарунків, ми кажемо «щиро вдячні» нашим меценатам.

ASUS не просто входить в трійку лідерів по виробництву планшетів, ноутбуків, смартфонів, запровадженню інноваційних технологій. В корпоративній культурі компанії з найвідомішим світовим брендом прийнято допомагати тим, хто потребує, тримати руку на пульсі соціальних змін та надавати підтримку там, де її чекають. Ситуація на Донбасі критична, і наші загальні кроки до примирення с кожним разом наближують довгоочікуваний мир. Дякуємо вам за віру у добро і нашу загальну справу!

Разом – сила!