Вкрай складна ситуація у Дебальцеве. Жителі благають про негайну допомогу!

У Донбас SOS надійшов лист-звернення від жителів міста Дебальцеве, який вже майже два тижні піддається постійним масовим обстрілам через спроби створити там новий «котел». Жителі ховаються в підвалах, вже котрий день в Дебальцеве немає світла, води, газу та тепла. Евакуація йде повільно і не всім доступна через обстріли і відсутність доступу до інформації. У місті залишаються кілька тисяч мирних жителів, серед яких діти, старі та інваліди.

 

Ми звертаємося до уряду України і місій ОБСЄ та ООН з проханням:

— Терміново організувати зелений коридор для евакуації місцевого мирного населення;

— Сприяти виділенню житла для тимчасового проживання переміщеним особам.

Тим часом Донбас SOS організовує екстрений збір коштів на купівлю генераторів електроенергії для порятунку жителів. Електроенергія — остання надія, без неї люди в повній ізоляції на межі загибелі! Крім цього ми також збираємо:

— Продукти, які не потребують приготування;

— Памперси, вологі серветки;

— Свічки, батарейки, ліхтарі, мережеві фільтри;

— Ліки (серцеві, заспокійливі, противірусні, а також стандартні засоби для обробки травм і ран — йод, зеленка, перев’язувальні матеріали).

Звертаємося до всіх небайдужих громадян України! Допоможіть цим людям пережити жахливі дні війни!

Будь-які додаткові питання Ви можете запитати по телефону нашої Гарячої Лінії 0 800 30 911 0.

Надати грошову підтримку ви можете за реквізитами:

ЄДРПОУ: 39348218

Р / Р: 26007052634709 в ПАТ «КБ Приватбанк»

Одержувач: ГО «Донбас СОС»

МФО банку: 320649

Призначення: Добровільна пожертва на здійснення статутної діяльності ГО «Донбас СОС».

http://www.donbasssos.org/donate_ru/

Лист -звернення жителів м. Дебальцеве:

 

До Вас звертаються жителі міста Дебальцеве, Донецька область, а також їх родичі, з одним проханням, щоб нас почули. На сьогоднішній момент місто знаходиться у вкрай критичній ситуації: відсутня вода, світло і тепло. Одинадцятий день місто піддається постійним масовим обстрілам. У людей немає можливості зв’язатися із зовнішнім світом, немає мобільного зв’язку, так як немає можливості зарядити мобільні телефони, генератори підвезені тільки в будівлю виконкому та бомбосховище відділення дороги м. Дебальцеве, це центр міста. Основні райони знаходяться в радіусі 5-6 км від центру. У людей немає можливості дістатися в центр через постійні обстріли. Більшість людей ховаються від бомбардувань в квартирах, в підвалах багатоповерхівок і приватних будинків, практично не виходять з них.

Ситуація з електроенергією не змінюється !!! Це було єдине джерело тепла для нашого міста. Насосні міськводоканалу стоять, котельні так само.

Обіцяну гуманітарну допомогу отримують одиниці, і то тільки з великими проблемами. Продовольство і питна вода закінчується. Якщо щось і підвозиться, то тільки в деякі райони міста.

 

У місті в даний момент знаходиться дуже багато мирного населення, в числі яких малолітні діти, старі, жінки, інваліди. Лікарні не функціонують. Не працює жодна аптека. Жодне комунальне підприємство не працює. Є загиблі і поранені. Загиблих захоронити немає можливості. Дуже багато жертв. Якщо ситуація не зміниться, то жертв, серед мирного населення, стане набагато більше.

У багатьох людей немає можливості і коштів для того, щоб виїхати з міста і з боку місцевої влади немає жодних спроб це зробити. Не організовані коридори.

Волонтерські організації забирають людей тільки з центральної частини міста. Всі інші мікрорайони міста знаходяться в «резервації».

З рідними немає зв’язку. Ми просто в паніці!

Просимо вас надати негайну допомогу жителям, які залишилися у місті Дебальцеве! Не залишайтеся байдужими!

ЯК ВИЖИТИ в даній обстановці? SOS! ДОПОМОЖІТЬ! Ситуація вимагає негайної РЕАКЦІЇ!

 

З великою надією жителі міста Дебальцеве:

лист підписали 112 осіб.