Краматорськ — Львів. «Країна вільніх людей» розширює свою географію

Дорогі друзі!

Час від часу ми пишемо про наших чудових самовідданих друзів, які працюють на самій лінії фронту. Завдяки цим людям у мирних жителів обпаленого вогнем Донбасу з’являється перша надія на порятунок від голоду, холоду і обстрілів, а також шанс на нове життя.

Сьогодні ми б хотіли знову звернути вашу увагу на роботу громадської організації «Країна вільніх людей». Силами команди краматорських волонтерів у звільненому багато місяців тому місті було створено центр допомоги вимушеним переселенцям. Під егідою ПРООН в рамках проекту «Оперативне реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» хлопці роблять безліч справ: тут і евакуація з гарячих точок, і надання тимчасового житла, і гуманітарна допомога, і психологічна підтримка, і … словом, нечисленна відважна краматорська команда охоплює всі проблемні питання зони АТО.

Зараз, поки активна евакуація триває, хлопці взялися за розширення можливостей центру допомоги. Дороблюють ремонти в приміщеннях, організовують спальні місця, безперервно вирішують питання з продуктами і медикаментами. Вже зараз на базі проживає майже 60 осіб, половина з яких — діти різного віку, від малюків до підлітків. І кількість нових людей тільки зростає!

Координатор краматорського центру Олександр, з яким ми на постійному зв’язку, поділився планами: «Продовжуємо спроби евакуювати Миронівське, Світлодарськ та Дебальцеве. Готуємо нові кімнати в Центрі, вирішили зробити окремо дитячу кімнату. Звичайно, постійно потрібні ресурси для всього цього, будь-якіе, навіть невеликий внесок для нас дуже важливий».

Днями Краматорськ знову стикнувся з жахами війни, втративши кількох жителів під обстрілом. Але наші друзі не впадають у відчай і не опускають рук. За минулі два тижні за допомогою волонтерів, МНС та інших служб вони переправили і розселили у Львові 72 людини, велика частина з яких — діти.

І зараз «Країна вільніх людей» гостро потребує нашої допомоги:
— Продукти для Краматорська та Львова (м’ясо, молоко для дітей, консерви, соняшникова олія, чай, кава і т.д.);
— Медикаменти (від крапель в ніс до діабетичних і серцевих ліків);
— Ремонт (обладнання для дитячої кімнати, вікна для нових житлових приміщень);
— Спальні місця (ортопедичні матраци, подушки, синтепонові ковдри);
— І, звичайно ж, фінанси (наприклад, комунальні платежі за місяць становлять близько 6 тис. грн.).
Донбас SOS допомагає ліками, продуктами та одягом. Приєднуйтесь до нашої допомоги Краматорську — спільними зусиллями ми прикрасимо цей світ світлом наших сердець!

Продукти для Львівського Центру можна відправляти Новою Поштою на відділення № 1 м. Львів на ім’я Хоменко Надії. Контактний телефон 099-022-66-75.

Для Краматорська можна направляти гуманітарну допомогу за адресою м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Контактні телефони: 066-990-73-95, 095-816-79-58.

Карта ПриватБанку — 5168 7423 2964 5125 Хоменко Н.В.

Разом – сила!