Гуманітарні досягнення Донбас SOS. 1-8 березня

Інтенсивність обстрілів знижується, але зруйновані будинки не відбудовуються, забрані війною життя не можна повернути, а поламані долі не склеїти в одну мить. Ми продовжуємо працювати, аби принести хоч трохи полегшення постраждалим мешканцям зони АТО та тим, хто без засобів існування вимушений був евакуюватися з неї.

Перший тиждень весни для “гуманітарки” почався з сильних емоцій. Адже завершився перший етап акції “Листівки із Заходу на Схід”, яку проводить Донбас SOS разом з українською організацією в Бельгії “Promote Ukraine”, львівським дитячим реабілітаційним центром “Джерело” та краматорським Цетром прийому мирних переселенців. І ось вже дітки зі Львова зробили та підписали листівки для своїх однолітків зі Сходу. Ці зворушливі листівки розбурхали море почуттів в наших волонтерах: вони і сміялися, і втирали сльози від тієї проникливої безпосередньості, яка властива тільки дітям. Щирі побажання миру та добра були розсортовані і разом з подарунковими зошитами відправляються на Донбас, де на них дуже чекають. Ми висловлюємо вдячність нашим друзям та партнерам по акції. Віримо, що тепло наших душ можливо передати через відстань.

image13

image05

Серед тижня, завершивши старанний перебір усіх речей, які прибули від великої кількості добрих людей, наші волонтери зробили велику відправку. Величезна палета одягу поїхала в Артемівськ на допомогу тамтешньому Центру переселенців. Прифронтовий Маріуполь, який приймає втікаючих від війни мешканців приміських сіл, отримав від нас два тяжких ящики продуктів та великий пакунок постільної білизни. В Донецьк були відправлені адресові пакунки дефіцитних ліків. А одна з донецьких лікарень поповнить свої запаси засобами гігієни та памперсами.

image08

image14

image15

У переддень 8 березня для дітей Донбасу була відправлена перша серія подарунків від проекту “Сумка Самарянина”. Важкі коробки щільно наповнені, зібраним руками та запакованим, дитячим індивідуальним приладдям – одягом, іграшками та канцелярією. З нетерпінням чекаємо, коли це все дістанеться маленьких адресатів, аби відправити наступну партію.

image12

І, начебто в означення балансу та кругообігу, в день кожної відправки на складі Нової Пошти ми отримуємо нову порцію допомоги! За це ми дуже вдячні Аллі з Новопскова, яка разом з друзями дуже швидко зібрала шість важких пакунків з одягом. І величезне спасибі Людмилі з Хмельницького, яка організувала серед своїх друзів в Німеччині збір одягу для постраждалих, а також доповнила відправку коробкою памперсів та ящичком ліків. А також Олені, яка передала декілька пакетів з одягом. Наші любі водії Андрій і Тамара знову дуже допомогли нам із транспортуванням всіх цінних вантажів.

image06

image07

Збір гумнітарної допомоги для Сходу не втрачає своєї актуальності. Склад Донбасс SOS безперервно вирішує завдання по силі та думає над тим, як розширити свої можливості. Виключно ваші внески та участь показують нам необхідність нашої спільної справи. Дякуємо вам, небайдужі серця!

Друзі, навіть те, що вам здається дрібничкою, може стати важливою цеглинкою в побудові стіни єдності. Долучайтеся до спільної справи, розкажіть про Донбас SOS друзям, а ми, зі свого боку, зробимо все аби допомогти більшій кількості людей.

Разом – сила!