Дитинство у часи війни

Ще у серпні у Міністерстві соціальної політики відзвітували щодо евакуації із зони АТО усіх дитячих будинків, притулків та центрів соціально-психологічної реабілітації, ніби у бунтівному Донбасі дітей-сиріт не залишилося. Дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї та притулки, словом ті, кого вивезти було легше, а це по даним інформаційно-аналітичного центру РНБО всього 565 чоловік, стали вимушеними переселенцями. Алчевськ, Свердловськ, Луганськ, Стаханов… Можливо, для працівників міністерства інформація про те, що в цих містах залишаються дитячі інтернати та центри реабілітації буде новиною. Дітей до 18 років там трохи більше за 500. Це діти з відхиленнями у розвитку, інвалідністю, хворі туберкульозом.
Неповнолітні мешканці зони АТО не винні в тому, що влітку їх евакуація затягнулася, тепер вона майже за межами реальності. Будинки малюків поповнюються малечею, що полишена мамами при народженні, діти батьків, що загинули, потрапляють до притулків – на яку допомогу зараз вони можуть розраховувати? Підтримка потрібна дитячим закладам Донбасу. Необхідно абсолютно все: продукти харчування, засоби особистої гігієни, одежа, іграшки.
На порозі новорічні свята і дитинству неможливо заборонити очікувати подарунків. Безумовно, волонтерська допомога не задовольнить абсолютно усі потреби дітлахів. Команда Донбас SOS продовжує збір гуманітарної допомоги дітям у зону АТО з надією, що нашу турботу та опіку вони зможуть відчути на відстані.
Кожного дня на гарячу лінію Донбас SOS надходять дзвінки від тих, хто отримав волонтерську допомогу. Особливо приємно, коли приходять листи подяки разом із дитячими малюнками. Добрі справи стали реальністю тільки завдяки Вашій підтримці, друзі.
Нагадуємо, що акцію Донбас SOS до дня святого Миколая продовжено. Щодня ми з радістю приймаємо необхідну допомогу від неймовірних людей. На минулому тиждні на складі Донбас SOS з’явились нові коробки та пакети із теплими речами, продуктовими наборами, солодкими сюрпризами. Все це зібрано, розібрано, сформовано та упаковано працею чудових людей. До 132-х подарунків для дітей, зібраним на початку тижня, днями додалось ще 67.
Друзі, не залишайтесь осторонь! Приєднуйтесь до збору допомоги, яку ми направляємо у Луганську та Донецьку області. Навіть маленький подаруночок може принести дитині радість!
Дзвоніть на нашу гарячу лінію 0 800 30 911 0 (безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України). Список необхідних речей ви можете знайти у посиланні http://www.donbasssos.org/ru_sbor_pomoschi/
Також ви можете надати матеріальну підтримку нашому напрямку:
ЄДРПОУ: 39348218
Р\р: 26007052634709
Отримувач: ОО ДОНБАС СОС
МФО банку: 320649 (ФІЛІЯ “РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР” ПАТ КБ “ПРИВАТБАНК”)
Призначення: Добровільне пожертвування на здійснення статутної діяльності ГО «Донбас СОС».
Разом – сила!