Мобільний додаток — універсальний юридичний довідник та порадник для переселенців та мешканців ТОТ

Мобільний застосунок «Твоє пр@во», який було розроблено за сприяння Програми ООН із відновлення та розбудови миру,  — універсальний юридичний довідник та порадник для переселенців та мешканців ТОТ. В ньому ви знайдете відповіді на безліч питань — від оформлення необхідних документів до отримання субсидій та правил перетину КПВВ.

Додаток поєднав можливості сучасних технологій та досвід десятків профільних експертів: представників профільних держорганів та структур, досвідчених юристів громадської організації «Донбас СОС», які протягом довгого часу займаються наданням правової допомоги постраждалим внаслідок збройного конфлікту на сході України, експертів гарячої лінії Донбас СОС, які вже п’ять років консультують тих, хто змушений був покинути власні домівки через події на Донбасі, тих, хто опинилися за лінією розмежування.

 

Завдяки йому ви не тільки матимете доступ до необхідної та перевіреної інформації, але й зможете завантажити зразки потрібних документів, зберегти їх у власному кабінеті, напряму зв’язатися з експертами гарячої лінії та отримати кваліфіковані відповіді на ваші питання.

Запуск заплановано на…

Наразі робота над додатком триває. Тож ви можете долучитися до процесу та допомогти нам зробити його максимально корисним та зручним для вас. Для цього вам необхідно заповнити невелику анкету, аби ми розуміли, хто разом з нами працює над продуктом, отримати від нас запрошення долучитися до закритої групи тестувальників в Facebook та час від часу тестувати функіонал та наповнення мобільного додатку. Крім того в нас заплановано багато цікавих зустрічей. Тож долучайтеся до нашої команди, коментуйте, пропонуйте — адже наша мета зробити так, щоб додаток працював на користь тим, хто потребує допомогти та поради.

 

 

 

Програму Організації Об’єднаних Націй із відновлення та розбудови миру реалізують чотири  агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), ООН Жінки, Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують десять міжнародних партнерів: Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії