Онлайн консультація

Ми завжди раді Вам допомогти, надавши юридично грамотну відповідь на Ваше питання протягом 48 годин. Ви отримаєте відповідь на зазначену електронну пошту. Відповіді, надані юристами підготовлені виходячи з надісланих запитань і грунтуючись виключно на офіційних документах і нормативно-правових актах. Таким чином, поради юристів носять рекомендаційний характер, а їх реалізація не гарантує отримання бажаного результату, який може залежати від багатьох факторів, в тому числі не прогнозованих.

Звертаємо Вашу увагу, що ми не збираємо навмисно персональні дані дітей до 18 років. Якщо Вам менше 18 років, будь ласка, не надавайте нам ніякі персональні дані без згоди батьків, опікунів. Ми можемо збирати і обробляти такі дані про Вас: дані, які Ви надаєте при реєстрації в онлайн приймальні. Ми використовуємо дані про Вас у такий спосіб: для того, що відповідати на ваші питання і покращувати якість наших консультацій. Ми можемо передавати Ваші персональні дані у випадках, коли ми зобов’язані або нам дозволено це законом або з метою припинення порушень прав і свобод громадянина і людини.

  Ваше місто (обов'язково)

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш вік (не обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Повне питання (обов'язково)

  Прикріпіть файл при необхідності (не обов'язково)

  У разі неотримання Вами відповіді протягом встановленого 48 годинного періоду, в зв’язку з можливими технічними проблемами, просимо Вас зв’язатися з нами за телефоном гарячої лінії ГО «Донбас СОС», яка працює щодня з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 21.00, і в вихідні дні з 09.00 до 18.00.

  Онлайн-приймальня і Гаряча лінія ГО «Донбас СОС» працює за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту Міжнародної організації з міграції (МОМ). Думки і погляди, виражені в публікаціях, належать їх авторам і не можуть бути розцінені як відображають позицію ЄС або МОМ.