ВАЖЛИВО! ДО 05.12.2019 року Пільговий кредит для ВПО та учасників АТО під 3% річних

З третього грудня 2019 року розпочався прийом заяв про намір отримати пільговий кредит на придбання житла від громадян — учасників проведення антитерористичної операції та/або операції Об’єднаних сил, внутрішньо переміщених осіб.

У зв’язку з цим, звертаємо увагу зацікавлених осіб в отриманні пільгового довгострокового державного кредиту на придбання житла, що на офіційних веб-сайтах кожного регіонального управління Держмолодьжитла (додаються) громадяни мають можливість:

— отримати необхідну інформацію щодо того, чи мають вони право на отримання кредиту;

— визначити орієнтовний розмір кредиту та умови його отримання;

— ознайомитися з переліком документів, які необхідно подати до регіонального управління для отримання кредиту;

— зареєструватись як кандидат для отримання кредиту.

Заяви про намір отримати кредит та анкети можуть бути подані до регіональних управлінь Держмолодьжитла або ж можуть бути надіслані засобами поштового або електронного зв’язку.

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла (незалежно від місця реєстрації громадянина).

Заяви про намір отримати кредит можуть бути подані до будь-якого регіонального управління Держмолодьжитла в робочий час з 09.00 год. до 18.00 год..

 Проконсультуватися ви можете по номерах регіональних центрів Держмолодьжитла або на сайті Фонду. За останніми даними з початку дня документи подало більше 2000 людей.

Нажаль, зараз більшість контактних номерів зайняті, тож отримати консультацію по телефону досить складно, ви можете отримати всю необхідну інформацію безпосередньо на сайті Держмолодьжитла.

Моментом подання заяви про намір отримати кредит є час та дата фактичного подання (в електронному або паперовому вигляді) такої заяви. Заяви, які надійшли в неробочий час/день, вважаються поданими у наступний робочий день.

Прийняття заяв про намір отримати кредит буде припинено 05 грудня 2019 року о 18.00 год.