Акція «Життя на валізах»

Любі друзі!

У вівторок 7-го жовтня о 9:00 під стінами Верховної Ради відбудеться акція «Життя на валізах!»

Завтра відбудеться позачергове засідання Верховної Ради України. На жаль, на цьому засіданні не заплановано розгляд «Закону про внутрішньо переміщених осіб». Цей законопроект ігнорується депутатами протягом останніх 2-ох місяців. Не зважаючи на це, вони знайшли час щоб завісити все білбордами з зображенням своїх облич, при цьому не знайшовши часу подумати про людей, котрі вимушені були залишити свої домівки сподіваючись на державну підтримку.
Нагадуємо, що законопроект № 4490-1 було розроблено у співпраці з міжнародними організаціями та правозахисниками. 16 вересня законопроект був включено до порядку денного, але так і не був розглянутий. Він містить положення, котрі можуть вирішити найбільш нагальні проблеми щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб та членів їх родин. Зокрема, у законопроекті зазначена процедура спрощення порядку тимчасової реєстрації вимушених переселенців, скорочення термінів розгляду заяв про оформлення, передбачено продовження соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.
Кількість внутрішньо переміщених осіб зростає щоденно, проте законодавче врегулювання цього питання досі відсутнє.

Не допустимо гуманітарної катастрофи!

Требуем принятия закона № 4490-1!

Беріть сумки, валізи, вузли та приходьте разом вимагати прийняття закону «Про забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб».
Закликаємо всіх Вас ознайомитись зі змістом законопроекту та підтримати його прийняття на позачерговому засіданні.

Приходьте всі: переселенці, мешканці та гості міста Києва, правозахисники, активісти, всі-всі, хто небайдужий до проблеми до своїх співвітчизників.

20141007

Організатори заходу: Евромайдан SOS, Донбас SOS, Центр інформації про права людини, Центр громадянських свобод, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Кримська польова місія з прав людини, Центр громадянської освіти «Альменда».

Разом — сила!