Ми працюємо над оновленням Твого пр@ва

ГО «Донбас СОС» продовжує підтримку безкоштовного мобільного застосунку «Твоє право» для переселенців, ветеранів АТО/ООС та осіб, які постраждали від сексуального та ґендерно обумовленого насильства й торгівлі людьми. Ми плануємо оновити інформацію у довіднику, додати нові дані та інформувати вас про актуальні зміни в законодавстві.

«Твоє право» – це універсальний юридичний довідник для внутрішньо переміщених осіб, жителів тимчасово окупованих територій, близьких і родичів постраждалих, а також осіб, на яких вплинув конфлікт або реалізація прав і інтересів яких залежить від правового режиму.

Застосунок надає інформацію з широкого кола питань — від отримання довідки внутрішньо переміщених осіб, порядку перетину лінії зіткнення, отримання пенсійних виплат до питань доступу до безоплатної правової допомоги, захисту інтересів в судових та позасудових інстанціях, іншого.

Мобільний застосунок «Твоє право»:

  • цілодобово доступний у вашому смартфоні; 
  • працює онлайн та офлайн; 
  • доступний українською й російською мовами; 
  • інформує вас про всі найважливіші новини через push-повідомлення; 
  • має можливість збереження важливої інформації у особистому кабінеті для подальшого швидкого доступу (функція «додати до обраного»);
  • має функцію для поширення інформації через функцію «поділитися інформацією».

Подальша робота застосунку забезпечується ГО «Донбас СОС» у партнерстві з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки Урядів Данії, Швеції та Швейцарії.

Вже зараз «Твоє право» можна завантажити для систем Android та iOS.

Якщо ви помітили помилки у роботі застосунку, у вас є зауваження або пропозиції щодо його покращення, повідомляйте про це на наш E-mail – [email protected] або у приватні повідомлення сторінки у Facebook. Для нас дуже важливо отримати зворотній зв’язок від користувачів та розуміти, що застосунок містить усю потрібну інформацію та зручну навігацію!