Держава й Донбас: Новини за 17 — 23 січня 2021 року

фото: shatsk.rayon.in.ua

Нова національна економічна стратегія, навчання в сфері ІТ для київських безробітних, внесення змін до порядку забезпечення державою реабілітації дітей з інвалідністю — ці та інші новини в нашому дайджесті.

Державні органи

З 22 січня до 10 лютого у Кабінеті Міністрів проходитиме широке обговорення напрацювань Національної економічної стратегії-2030. Ознайомитися зі Стратегією та зв’язатися з авторами можна на сайті https://www.nes2030.org.ua/ 

Мінреінтеграції пролонгувало збір пропозицій до драфту законопроєкту про перехідний період

Статистика

Станом на 19 січня 2021 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік 1 458 912 переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Соціальний захист

Прийнята та опублікована Постанова КМУ від 20 січня 2021 р. № 30 “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю”

Прийнято та опубліковано Постанову КМУ від 18 січня 2021 р. № 25 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України”, відповідно до якої гранична ціна на газ для побутових споживачів встановлюється на рівні 6,99 грн за куб.

Медицина

В “Урядовому кур’єрі” опубліковано Розпорядження КМУ від 28 грудня 2020 р. № 1671-р “Про схвалення Концепції розвитку електронної охорони здоров’я”

Робота

Прийнято та опубліковано Постанову КМУ від 20 січня 2021 р. № 39 “Про реалізацію в м. Києві експерименту з професійного навчання зареєстрованих безробітних для потреб роботодавців сфери інформаційних технологій”

Освіта

Прийнята та опублікована Постанова КМУ від 20 січня 2021 р. № 31 “Про затвердження Порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти”

Лінія розмежування

Статистика ДПСУ щодо перетину КПВВ за тиждень.

Державний кордон

МОЗ оновило списки країн “червоної” та “зеленої” зони. Російська Федерація та Білорусь залишаються в “червоній” зоні.

Інтернет

МВС створило класифікатор онлайн-загроз

Мінцифра пропонує ознайомитися з рекомендаціями щодо захисту дітей у цифровому середовищі

Судова влада

Показники щодо розгляду справ про притягнення осіб до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення станом на 19.01.2021

__________________________________

Робота безкоштовної «гарячої лінії» забезпечується громадською організацією «Донбас СОС» за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC) та уряду Великої Британії, спільно з Данською Радою у справах біженців – Данською Групою з розмінування (DRC-DDG). Думки і твердження, висловлені в публікації, можуть не співпадати з позицією Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, уряду Великої Британії чи DRC-DDG. Відповідальність за зміст несе «Донбас СОС».