Останній тиждень зими

Останній тиждень зими для гуманітарного напрямку Донбас SOS вийшов швидким та насиченим. Якщо охарактеризувати діяльність впродовж цього тижня трьома словами, то це наступні: діти, здоров’я та тепло.

Отже, перше ‒ діти.

Минулими вихідними наші волонтери отримали довгоочікувану посилку від МБФ “Можливості”. В даному випадку “посилка” ‒ дуже скромно сказано, оскільки для транспортування на наш склад двадцяти габаритних та важких коробок, наповнених дитячими подарунками, нам доводилось декілька разів повертатись за ними. В подальшому ці коробки будуть відправлені на Схід. Подарунки були зібрані та акуратно упаковані в рамках проекту Міжнародної благодійної організації “Сумка самарянина”. Десятки коробок з різноманітним одягом, іграшками та канцелярією для дітей різного віку заполонили майже третину площі нашого складу до самої стелі. Незабаром вони відправляться до своїх маленьких адресатів. Ми вдячні МБФ “Можливості” за “Сумку самарянина”, водію Іванові та його батькам за допомогу в транспортуванні та тимчасовому зберіганні коробок, а також нашим волонтерам Світлані та Євгенії за вантаження та супровід вантажу!

 image04  image18

Посеред тижня “гуманітарка” отримала порцію щирих дитячих радощів. Від львівських дітей ми отримали довгоочікувані листівки та подарункові зошити, виготовлені в рамках акції “Листівки із Заходу на Схід”. Проведення акції ініційовано та проводиться Донбас SOS, українською організацією в Бельгії “Promote Ukraine”, львівським дитячим реабілітаційним центром “Джерело”, а також краматорським Центром мирних переселенців. Займаючись сортуванням для подальшої відправки, наші координатори Ірина та Оксана були вражені неймовірною силою почуттів, які маленькі львів’яни передали в своїх саморобних листівках одноліткам з Донбасу. Ці листи були створені з любов’ю та турботою, щоб передати свої побажання миру та єдності. Ми віримо, що цей захід розширить простір добра в нашій країні. Та з нетерпінням очікуємо, коли від маленьких жителів Донбасу поїдуть відповіді на Захід.

image19

 

image08

Тепер рубрика “здоров’я”.

Цього тижня дві посилки з ліками – для онкохворої жінки та для дитини з епілепсією – поїхали в Донецьк і Сєвєродонецьк, відповідно. В міру своїх сил ми намагаємось відповідати на всі запити щодо ліків, особливо в тих випадках, коли є дефіцит з медикаментами (актуальний для зони АТО) та дефіцит коштів на їх купівлю. Вдячні нашим самовідданим друзям на місцях, які допомагають доставити меддопомогу в складних умовах!

image13

І, звичайно, пункт “тепло”.

Не дивлячись на незначне потепління та початок календарної весни ані ми, ані небайдужі люди, які допомагають нам, не забуваємо про те, якою оманливою може бути погода в цей період. Тому активно допомагаємо одягом та взуттям. Все зібране нами за тиждень ми перебрали, упакували та відправили двома великими пакетами до Центру мирних переселенців у Волновасі. Відправлене ми доукомплектували нашими пам’ятками “Правила поведінки в зоні бойових дій”.

image12

image10

Не встигли вислати велику відправку, як на складі протягом двох днів утворились нові коробки та пакети з одягом. Донбас SOS в котрий раз говорить ВЕЛИКЕ СПАСИБІ водіям Юрію, Геннадію та Тамарі за допомогу у відправленні та зборі речей від небайдужих киян. А вдячність за самі речі та продукти адресуємо:
— щиросердечним парафіянам Храма, на території якого знаходиться наш склад;
— Громадському Центру Євромайдану;
— Анні з Екоцентру;
— Тамілі;
— Алісі з Новопскова та її друзям;
— українській діаспорі в США;
— жителям будинку на Святошинській площі;
— та десяткам небайдужих киян, які щотижнево приєднуються до збору допомоги.
Як завжди, це не залишиться невикористаним, а дуже швидко відправиться за призначенням. В іншому випадку ми скоро не зможемо зайти на склад від кількості вашої допомоги, за що вам дуже вдячні!

image15

image09

image16

Ось так і минув цей ненудний тиждень для “гуманітарки”. Що принесе з собою наступний – побачимо. Віримо, що баланс добра в цьому світі буде підтримуватися нашими спільними зусиллями.

Разом – сила!