Щасливе життя починається зі спокою розуму – арт-терапія від Юлії Дикої

image02

У той час, коли вся країна проходить переломний і надзвичайно тяжкий етап свого розвитку, досить важко не впадати у паніку й не опускати руки. Особливо складно людям, які були вимушені залишити все та почати життя спочатку. Зі свого боку Донбас SOS намагається надати всебічну підтримку всім тим, хто її потребує. Але не варто забувати: ми можемо поділитися лише тим, що маємо самі.

З огляду на це для волонтерів Донбас SOS регулярно проводяться не тільки навчальні заходи, а й ті, що спрямовані на самопізнання і досягнення емоційної та психологічної гармонії.

image09

Одна з таких подій відбулася цієї суботи, 28 лютого 2015 року. Волонтери відвідали неймовірно корисний курс арт-терапії від Юлії Дикої, направлений на профілактику емоційного вигорання. Метою заходу було відкинути усі турботи дорослого життя, повністю абстрагуватися від проблем повсякдення і на деякий час повернутися у дитинство. У процесі гри тренер вчила як не ускладнювати ситуацію, поглянути на світ очима дітей і отримувати задоволення від простих речей.

image06

Усі учасники заходу висловлюють щиру подяку Юлії! Вона є не лише професіоналом своєї справи, а й чудовою відкритою людиною, знайомство з якою вже в певній мірі – емоційна терапія. Час, відведений на тренінг, пролетів просто непомітно, а волонтери відчули спокій та баланс, немов після прогулянки по м’якому піску.

image03

Якщо ви бажаєте долучитися до справи допомоги постраждалим, заповнюйте анкету волонтера на нашому сайті. Дружня команда Донбас SOS чекає на вас!