Аналітична записка: Покращення доступу до освіти для молоді з числа постраждалих від збройного конфлікту на Сході України

Протягом чотирьох місяців Донбас СОС працював над проєктом «Покращення доступу до освіти для молоді з числа постраждалих від збройного конфлікту на Сході України». Його мета – виявлення та подолання недосконалостей в нормах законодавства, яке регулює доступ до освіти молоді, з числа постраждалих від збройного конфлікту на Сході України (ВПО, громадян з окупованих територій, громадян, які проживають на лінії розмежування). Тепер наша команда готова продемонструвати його результати у вигляді Аналітичної записки.

Ця стаття була представлена ГО «Донбас СОС» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Зміст статті є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.