ГО «Ла Страда-Україна» та ГО «Юридична сотня приєдналися до команди «Твоє право»

 

«Твоє право» це безкоштовний універсальний юридичний довідник, який завжди буде під рукою в твоєму смартфоні з визначеннями, поясненнями, алгоритмами, прикладами потрібних заяв і документів для зазначених категорій населення. Працює онлайн і офлайн, а також підтримується за допомогою Гарячої лінії Донбас СОС і онлайн сервісів підтримки. Тут постійно оновлюється інформація з інформуванням про це користувачів.
Додаток містить інформацію з широкого кола питань — від отримання довідки ВПЛ, порядку перетину лінії зіткнення, одержання пенсійних виплат до інформації про те, як захистити свої інтереси в судах та інших інстанціях.

Ще дві організації приєдналися до команди мобільного застосування і будуть продовжувати з нами цей шлях: ГО «Ла Страда-Україна» і ГО «Юридична сотня»

Завдяки ГО «Ла Страда-Україна» був наповнений новою актуальною інформацією розділ з прав людей, які зазнали гендерно зумовленого насильства. Організація багато років працює для забезпечення гендерної рівності, протидії всім видам гендерного насильства, зокрема насильства в сім’ї, а також забезпечення прав дітей, спираючись на міжнародні стандарти прав людини у всіх сферах життя.

Ви зможете дізнатися про права для даної категорії людей, знайти алгоритми дій, безліч контактної інформації та посилань на корисні ресурси.

Також ви можете зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію, на якій працюють психологи, юристи, соціальні працівники. Тому консультації надаються психологічної, правової та інформаційної спрямованості. 

Також з’явився новий розділ, який присвячений правам ветеранів АТО/ООС і членів сімей загиблих. За наповнення даного розділу взялася ГО «Юридична сотня», яка не перший рік допомагає учасникам АТО/ООС та членам їх сімей у вирішенні правових проблем, пов’язаних з військовою службою та пільгами.

Зайшовши в цей розділ, ви зможете ознайомитися з правами, обов’язками і соціальними гарантіями, актуальними новинами законодавства, завантажити зразки документів та знайти корисні контакти.

У разі необхідності ви також можете зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію організації та отримати роз’яснення по своєму питанню. На лінії працюють кваліфіковані юристи, які нададуть повну правову консультацію і не залишать вашу проблему без уваги.

 

Для того щоб скористатися інформацією, Вам необхідно оновити свою версію програми для Android у Google Play, а для IOS App Store.

І при підключення до точок доступу WI-FI не забувайте проходити синхронізацію.