Як оформити та отримати паспорт в Україні у період воєнного стану – інфографіка

Незалежно від зареєстрованого місця проживання ви можете оформити/отримати паспорт:

  у підрозділі Державної міграційної служби України.

  у тимчасовому центрі оформлення та видачі документів.

Дізнатися місцезнаходження та графік найближчого до вас підрозділу чи центру можна на сайті ДМСУ або за телефонпим гарячих ліній:

  • з питань надання адміністративних послуг звертайтесь за номерами:

+38 (050) 138-29-11 (Vodafon) – тільки голосові дзвінки;

+38 (096) 915-00-28 (Київстар) – голосові дзвінки; за цим номером ви також маєте можливість поспілкуватися з оператором у месенджері “Whatsapp” за допомогою текстових повідомлень (без голосових дзвінків);

  • з питань перевірки стану оформлення документів:

+38 (096) 033-24-42 (Київстар) – голосові дзвінки; за цим номером ви також маєте можливість поспілкуватися з оператором у месенджері Whatsapp за допомогою текстових повідомлень (без голосових дзвінків).

Якщо ви не встигли отримати паспорт, або не маєте можливості звернутися до державних органів, використовуйте «єДокумент». Це електронний документ, який автоматично формується у мобільному застосунку «Дія» і може використовуватися для ідентифікації особи у разі втрати або знищення документів.  

Контактні дані гарячої лінії, перелік послуг Державної міграційної служби України та приклади заяв можна знайти в інфографіці.

Інфографіка створена Коаліцією організацій, що опікуються питаннями захисту прав осіб, постраждалих внаслідок широкомасштабної збройної агресії проти України.

 ZMINA. Центр прав людини

Крим_ SOS

Донбасс SOS

Stabilization Support Services

Восток SOS

Крымская правозащитная группа / Crimean Human Rights Group

Право на захист