Зустріч представників громадських ініціатив

23 червня (понеділок) з 18:30 до 21:00 відбудеться робоча зустріч представників громадських ініціатив, що працюють для допомоги українцям зі Сходу, які сьогодні змушені змінити місце свого проживання.

Зустріч “СХІД: РІШЕННЯ” ініціюється за участю представників груп Євромайдан SOS, Донбас СОС та ін. з метою пошуку спільних рішень по оптимізації процесу підтримки мешканців Луганської та Донецької областей, яким довелось сьогодні змінити місце перебування.

Запрошуємо до участі представників ініціативних груп, активістів, що працюють над питаннями допомоги українцям зі Сходу в пошуку житла, працевлаштуванні, сприяють отриманню юридичної, медичної та психологічної підтримки, опікуються сім’ями з маленькими дітьми.

Зустріч відбудеться у форматі напрацювання рекомендацій у двох “групах рішень”:
1. Громадянин — громадянину.
Фокус: Що може бути зроблено сьогодні громадянами та громадськими ініціативами для оптимізації підтримки мешканців Луганської та Донецької областей, якім довелось сьогодні змінити місце перебування. Які канали інформування для цього використовувати?

2. Держава — громадянину.
Фокус: Що має зараз терміново зробити/створити влада для оптимізації підтримки мешканців Луганської та Донецької областей, якім довелось сьогодні змінити місце перебування (напрацювання рекомендацій). Які канали інформування для цього використовувати?

Шановні колеги, будемо щиро вдячні, якщо ви знайдете можливість поділитись своїм досвідом та баченням ефективної співпраці у вищезазначених питаннях!

До участі також запрошуються зацікавлені представники громадських організацій, політичних партій та органів влади, які готові долучатись до процесу пошуку спільних рішень та їх втілення.
Разом — сильніші!

Для більш продуктивного планування нашої зустрічі просимо до 21 червня (субота) зареєструватись у цій формі (https://docs.google.com/forms/d/1Eu6-oNm4TMZxewaHohYW1gy6c3xcnuOubGQdbk1O6kI/viewform ).
Про місце проведення буде додатково повідомлено всім зареєстрованим учасникам.

Контактна особа:
Вікторія Черевко
+380661862697
vita.cherevko@gmail.co

image003

 

image001