Мама Юля та Дениско

post_20141008_01

Щоденно ми стикаємося з людським горем, адже наші співвітчизники зазнають складних поневірянь. Серед запитів про допомогу Донбас SOS є особлива верства, адже за підтримкою звертаються багатодітні родини.
Юлія — мама трьох діточок, мешкала у селищі Комсомольське, Донецької обл. Через бойові дії жінка полишила свій будинок разом зі статками та наважилася разом із дітьми виїхати у звільнений Краматорськ.
Тепер Юля під опікою Краматорського центру допомоги тимчасовим переселенцям. та лише кілька тижнів тому молода мама була у відчаї. Наймолодший синочок Денис захворів, майже не міг самостійно дихати, тому втомлена жінка звернулася до Донбас SOS. Дитина потрапила до реанімації — терміново необхідні ліки. А ще — памперси, дитяче харчування…
Суспільними зусиллями волонтерів вдалося стабілізувати ситуацію, повернути мамі Юлі надію на добро, зібрати гроші на ліки та надати малому кваліфіковану медичну допомогу. Ми дякуємо нашим колегам із Краматорського центру допомоги, медикам дитячої лікарні та небайдужим із добрими сердцями!
Дітки — то наше майбутнє. Яким воно буде у малюків-переселенців? Це залежить від вашого вкладу у суспільну справу. Родині Гомонових потрібні памперси (№5), дитячі харчові суміші, їжа — борошно, олія, крупи, макаронні вироби, молочні продукти. Долучайтеся до збору адресної допомоги, дзвоніть на вказані номери Гарячої Лінії.
0 800 30 911 0
* Дзвінки зі стаціонарних та мобільних в межах України безкоштовні

Допомогти ГО Донбас СОС

ЄДРПОУ: 39348218

Р\р: 26008052633862

Отримувач: ГО ДОНБАС СОС

МФО банку: 320649 (ФІЛІЯ «РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР» ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» )

Призначення: Добровільна пожертва на здійснення статутної діяльності ГО «Донбас СОС».

Разом — сила!