Шукаємо волонтерів на склад!

10722601_749403721796889_409219286_oУ команду відчайдушних активістів гуманітарного напряму Донбас SOS терміново потрібні добрі люди!

Речей на складі стає дедалі більше, і ми просто не встигаємо з ними впоратись.

Тепер Донбас SOS відправляє гуманітарну допомогу на схід палетами, і це ще далеко не межа! Ми шукаємо волонтерів з автотранспортом і без такого, які зможуть декілька разів на тиждень допомогти забрати, відсортувати, підготувати до відправки або транспортувати гуманітарну допомогу до відділення Нової Пошти. Наш склад знаходиться біля станції метро «Житомирська». Там чисте повітря, шматочок старого Києва і дуже багато роботи.

Нам Дуже потрібна ваша допомога!

Стати волонтером гуманітарного напряму Донбас SOS можна, подзвонивши за номером нашої гарячої лінії:

0 800 30 911 0

За останній тиждень силами Донбас SOS і наших київських друзів і колег на схід було відправлено, без малого, півтори тонни гуманітарної допомоги, переважно теплі жіночі і дитячі речі, іграшки, меблі. А Оболонський дитячий еко-центр під патронатом милого методиста Ганни, окрім величезної кількості необхідних речей, надав центру Краматорська допомоги вимушеним переселенцям пральну машину. Ви – кращі! Ми дякуємо прекрасним чоловікам з транспортом, двом чуйним Андреям. Без них такі об’ємні відправки просто не відбулися б. Спасибі говоримо хлопцям з ініціативної групи «Поступ», які не просто поступаються нам частиною свого складу, але і активно беруть участь у процесі пакування та відправки всіх наших відправлень. Приєднуйтеся до нашої ініціативи!

 

Разом-сила!