Гаряча лінія D-SOS модернізується

шлюзЗавдяки сучасним технологіям дзвінки зі стаціонарних телефонів до нашого кол-центру тепер безкоштовні!

   Донбас СОС впроваджує нові послуги зв’язку. Завдяки новенькому шлюзові GSM OpenVox VS-GW 1200-4G наша навантажена щоденними дзвінками гаряча лінія занурилась у світ інноваційних технологій. Тепер ми можемо більше економити на послугах мобільного зв’язку, збільшимо кількість безкоштовних вхідних та вихідних дзвінків з міських номерів. Ми дякуємо всім, хто підтримав необхідне придбання у 4 485 грн!
Величезна подяка за знижку майже на половину вартості ФОП Ітченко С.Н. з Чернігова, всі зекономлені кошти ми адресовали гуманітарному напрямку.

D-SOS уважно відслідковує фінансові надходження на власний розрахунковий рахунок і з впевненістю заявляє – байдужих людей в Україні немає! Розмір одноразових надходжень коливався від 5 до 2 970 грн (за останню суму обіймаємо нашу Тамару). Зараз GSM- шлюз красується в нашому офісі, чекає на підключення та налаштування. У нього величезна кількість переваг, більш того, він піклується про здоров’я – знижує шкідливий вплив електромагнітних випромінювань, зберігаючи мобільність та оперативність волонтерів.
Запрошуємо до співпраці!
Стати частиною нашої дружньої команди можна, подзвонив за номером гарячої лінії 0 800 30 911 0

Разом — сила!