Запрошення до участі у тендері № ITB2023-12/05 на закупівлю комп’ютерного обладнання

Дата і час закінчення прийняття пропозицій: 02.06.2023 — 23.59 за київським часом

Інформація стосовно гарячої лінії

ГО “Донбас СОС” створена у 2014 році для надання координаційної підтримки людям, що постраждали від збройної агресії РФ. Більше інформації про організацію можна знайти тут.

УВКБ ООН, Агентство ООН у справах біженців, – це глобальна організація, яка присвячує свою діяльність порятунку життів, захисту прав та побудові кращого майбутнього для біженців, вимушено переміщених громад та осіб без громадянства. Більше інформації можна знайти тут.

У 2017 році УВКБ ООН в Україні створило гарячу лінію для правової допомоги  внутрішньо переміщеним особам. Крім того, гаряча лінія також охоплювала біженців та шукачів притулку. Роботу гарячої лінії забезпечує парнерська організація УВКБ ООН, ГО «Донбас СOС».

Предмет тендеру

ГО “Донбас СОС” запрошує Постачальників надати пропозиції на придбання комп’ютерного обладнання в рамках проєкту “Operation of UNHCR Hotline”(UKR01/2023/000000309), а саме:

  • ноутбуки;
  • комп’ютерні миши;
  • гарнітури. 

ВАЖЛИВО: Технічні характеристики товару описані у Додатку А до цього запрошення

Умови закупівлі

  • Умови оплати — безготівкова форма. Валюта розрахунку — Українська гривня.
  • Вартість товару включає в себе всі витрати, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, а також послугу з доставки товару.
  • Надавач товару є фізичною особою-підприємцем або юридичною особою, платником податку 2,3 групи або платником податку на прибуток на загальних підставах, зареєстрований згідно з законодавством України.
  • Фінансова пропозиція повинна бути актуальною не менше 14 днів з дати закінчення прийняття пропозицій на участь у тендері.
  • Орієнтовний строк доставки — до 14 робочих днів.

Документи, які складають запрошення до участі у тендері

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

Уточнюючі запитання та додаткова інформація: приймаються не пізніше 19 травня 2023 до 12:00 на  [email protected]