ГО «Донбас СОС» продовжує підтримку та інформаційне наповнення застосунку «Твоє право». Це безкоштовний універсальний юридичний довідник у вашому смартфоні, доступний у будь-який момент часу. Проте ми розуміємо, що не всі мають можливість скористатися мобільним додатком. Саме тому наша організація планує опублікувати низку матеріалів з корисною інформацією із застосунку, які можна розповсюджувати у друкованому вигляді.
Читайте також:
- Призначення і виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
- Державна допомога в разі здійснення догляду за одинокими малозабезпечиними пенсіонерами чи людьми з інвалідністю
- Як отримати допомогу на поховання
- Як одиноким матерям отримати допомогу на дітей
- Як отримати пенсію через втрату годувальника
Цього разу ми підготували буклет про Тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких не сплачують аліменти. Публікацію підготовлено ГО «Донбас СОС» за матеріалами мобільного застосунку «Твоє право» у партнерстві з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Завантажуйте та розповсюджуйте листівку в PDF-форматі
Якщо ви помітили помилки у роботі застосунку, у вас є зауваження або пропозиції щодо його покращення, повідомляйте про це на наш E-mail – [email protected] або у приватні повідомлення сторінки у Facebook. Для нас дуже важливо отримати зворотній зв’язок від користувачів та розуміти, що застосунок містить усю потрібну інформацію та зручну навігацію!
Читайте також:
- Як отримати допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування
- Як отримати компенсацію за зруйноване житло
- Як зареєструвати місце проживання
- Як отримати тимчасове житло
- Як отримати компенсацію, якщо ви надаєте послуги з догляду на непрофесійній основі
- Як працює методика обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для усіх видів державної соціальної допомоги
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.