Важлива інформація: відповідальність за в’їзд/виїзд в/з ОРДЛО через РФ

29 червня Верховна Рада України підтримала проект Закону 5478 «Про внесення зміни до розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Незважаючи на це, на Гарячу лінію Донбас SOS продовжують надходити звернення від громадян, які змушені проїжджати через територію РФ, щоби потрапити на підконтрольну Уряду України територію.

Багато з тих, хто до нас звертається, скаржаться на продовження практики «виписування» штрафів. Про ситуацію на засіданні Комітету Верховної Ради України з прав людини заявив глава комітету Дмитро Лубинець.

Публікуємо матеріали із корисною інформацією про притягнення до адміністративної відповідальності за виїзд/в’їзд з/на тимчасово окуповані території України через територію РФ, звільнення від адмінністратівной відповідальності. Над матеріалами працювали Право на захист, Кримська правозахисна група, Восток SOS, Крим SOS, Громадський холдинг «ГРУПА впливу», Донбас SOS, Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим і Міністерство по вопросам реінтеграції тимчасово окупованіх територій України.

Знайомтеся з матеріалами, передавайте інформацію тим, кому вона може бути корисна.

Читайте також: