ГО «Донбас СОС» продовжує підтримку та інформаційне наповнення застосунку «Твоє право». Це безкоштовний універсальний юридичний довідник у вашому смартфоні, доступний у будь-який момент часу. Проте ми розуміємо, що не всі мають можливість скористатися мобільним додатком. Саме тому наша організація планує опублікувати низку матеріалів з корисною інформацією із застосунку, які можна розповсюджувати у друкованому вигляді.
Читайте також:
- Призначення і виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям
- Державна допомога в разі здійснення догляду за одинокими малозабезпечиними пенсіонерами чи людьми з інвалідністю
- Як отримати допомогу на поховання
- Як одиноким матерям отримати допомогу на дітей
- Як отримати пенсію через втрату годувальника
Цього разу ми підготували буклет про те, Адресна допомога переселенцям: хто має право, розмір виплат та коли їх можуть припинити. Публікацію підготовлено ГО «Донбас СОС» за матеріалами мобільного застосунку «Твоє право» у партнерстві з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.
Завантажуйте та розповсюджуйте листівку в PDF-форматі
Якщо ви помітили помилки у роботі застосунку, у вас є зауваження або пропозиції щодо його покращення, повідомляйте про це на наш E-mail – [email protected] або у приватні повідомлення сторінки у Facebook. Для нас дуже важливо отримати зворотній зв’язок від користувачів та розуміти, що застосунок містить усю потрібну інформацію та зручну навігацію!
Читайте також:
- Як отримати допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування
- Як отримати компенсацію за зруйноване житло
- Як зареєструвати місце проживання
- Як отримати тимчасове житло
- Як отримати компенсацію, якщо ви надаєте послуги з догляду на непрофесійній основі
- Як отримати кошти на дітей, батьки яких не сплачують аліменти – листівка
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.